Proč domov od Skanska

Skandinávská společnost s tradicí již od roku 1887

Skanska je na trhu více než 130 let a patří mezi největší stavební a developerské společnosti na světě. Na českém trhu jsme lídrem v etice, průkopníkem v zeleném stavění a bezpečnosti a jako první developer v Čechách jsme získali certifikaci BREEAM na úrovni Excellent pro jeden z našich projektů. Díky silnému zázemí mateřské nadnárodní společnosti financujeme výstavbu našich projektů výhradně z vlastních zdrojů.

Dozvědět se víc

Kvalitní architektura a dobré dispozice

Design je pro nás důležitý. Všechny nové domovy jsou pečlivě naplánovány tak, aby vyhovovaly Vašim každodenním potřebám. Při jejich navrhování vycházíme z vlastních pravidelných průzkumů a zpětné vazby od našich klientů.

Jak může váš budoucí domov vypadat si můžete jednoduše představit díky virtuální realitě.

Tvoříme i okolí nového domova

Budujeme parky, dětská hřiště i veřejné plochy pro trávení volného času.

Parkové muzeum Modřany >>

Cukrkandl >>

Přicházíme s inovacemi

Jako první developer v Praze jsme v bytových projektech, nacházejících se v blízkosti cyklostezek, vybudovali praktickou místnost se sprchou na kola a kočárky, které mohou při nepříznivém počasí využívat i majitelé psích mazlíčků.

Oživili jsme spící brownfield po bývalém cukrovaru v Modřanech a zpřístupnili jej veřejnosti. Vzniklo tak unikátní místo pro setkávání komunit a jejich společenské i sportovní vyžití. Navštivte Cukrkandl.

Respekt k životnímu prostředí

Klademe důraz na šetrné využívání přírodních zdrojů při výstavbě nových bytových domů a používání chytrých řešení snižujících náklady na energie. Dbáme také na to, aby nové projekty vznikaly v souladu s okolím, v němž vyrůstají. Tam, kde to lze, aplikujeme systém pro hospodaření se šedou vodou a usilujeme o certifikace BREEAM.

Dozvědět se víc

Bezpečnost až na prvním místě

Skanska celosvětově dbá na bezpečnost nejen při výstavbě. Pro nás, jako pro developera, je také důležitá bezpečnost při užívání Vašeho nového domova.

Dozvědět se víc

Nadstandardní servis

Skanska Home Center najdete v budově Corso Court v pražském Karlíně. Najdete zde vše, co souvisí s novým bydlením – od prvního kontaktu s realitním makléřem a hypotečním poradcem, přes záležitosti týkající se dispozičních úprav a změn vybavení nového domova, konzultace bytového designéra, až po vyřizování záležitostí spojených se záručními závazky.

Dozvědět se víc

Společensky odpovědné podnikání a ocenění

V prestižních realitních soutěžích jsme získali několik ocenění. V roce 2016 se naše bytové domy Elča a Emča staly vítězem kategorie Rezidenční projekty nad 25 bytů v soutěži Best of Realty.

Dlouhodobě se umisťujeme na první příčce v kategorii Developeři v soutěži Nejdůvěryhodnější značka roku.