Město i lesopark jako na dlani

Takřka ze všech stran obklopují Chodov městské lesy. Michelský, Kunratický či Hostivařský lesopark jsou pro místní obyvatele ideálním místem pro relaxaci. Stanice metra a hustá síť autobusových linek však zároveň zabezpečují skvělé spojení s centrem – ať už zrovna potřebujete do práce nebo se vracíte z party.

Za nákupy a do kina

Vedle přírody a možností aktivního odpočinku je Chodov skvěle vybaven i po praktické stránce. Díky Centru Chodov najdete širokou škálu obchodů i služeb do 5 minut cesty autobusem. Koupíte zde vše pro vaši rodinu i domácí mazlíčky, navštívíte vybrané butiky návrhářů nebo si zajdete na nový film do nejmodernějšího pražského multikina.

Relax na pláži

V letních měsících nabízí možnost ochlazení i zábavy pláž podél Hostivařské přehrady s dřevěným vyhlídkovým molem. A pokud vás pobyt ve vodě zrovna neláká, můžete se zde projet na šlapadle nebo v zorbingové kouli, nebo se jen tak projít nedalekým lesoparkem, který přehradu obklopuje.

Sousední dům Affinity, na který Rezidence Gemma architektonicky navazuje.

„Rezidence Gemma je komorním projektem a má co nabídnout všem, kteří hledají život na dosah přírody, ale umí si také užít pohodlí velkoměsta.“
Pavel Stáhlík, vedoucí projektu