Vybavíme
Váš nový domov

Hospodárný už je.
Teď vám byt navíc vybavíme!

Pomůžeme vám bydlet ještě do Vánoc. Chybí už jen kuchyňská linka, vestavná skříň v chodbě nebo nová příčka, abyste mohli začít stěhovat nábytek nebo ho pronajmout?

Využijte naši limitovanou nabídku.

Opravdu velký prostor.

Z téměř každého pokoje vstup na terasu s výhledem do vnitrobloku. Nízkoenergetický standard. Elegantní lodžie. Dřevěné podlahy. A navíc! Byt pro Vás dovybavíme, abyste mohli ještě do Vánoc bydlet nebo ho za Vás pronajmeme.
Kontaktujte naše makléře.

Doplníme, co je potřeba.

 A hned můžete bydlet nebo pronajímat.

Již dokončený byt v nové dominantě Čtvrti Emila Kolbena pro Vás na vlastní náklady vybavíme kuchyňskou linkou nebo praktickými vestavnými skříněmi, případně přidáme příčku a prostorný obývací pokoj rozdělíme na dvě samostatné místnosti.

Stěhovat se můžete ještě do letošních Vánoc! Připravený byt také v případě Vašeho zájmu umíme pronajmout a předat Vám i s uzavřenou nájemní smlouvou.
Kontaktujte naše makléře.

Prohlédnout si byt v 10. podlaží

Prohlédnout si byt ve 12. podlaží

Nejprostornější bydlení s terasou.

 A výhledem skutečně na celou Prahu v nízkoenergetickém domě s certifikací BREEAM a unikátními udržitelnými technologiemi. Byt v hotovém komorním projektu, který dokončíme už jen dle Vašich pokynů, na naše náklady. Prémiový standard vašeho nového 5+kk tak doplníme o podlahy, obklady a dlažby od předních designérů značek, které si sami vyberete. Limitovaná nabídka.

Nízkoenergetické rodinné bydlení

Komfortní dispozice 3+kk bytu v pátém nadzemním podlaží úspěšného projektu ve Kbelích nabízí kromě nízkoenergetického standardu řadu dalších benefitů. Blízkost přírody, ale také metro a obchody na dosah, sportovní a dětská hřiště, mateřskou školu. 

My navíc přidáváme další bonus v podobě kuchyňské linky nebo vestavěné skříně

Hospodárně navržené bydlení.

Od 50 do 88 m2 a okolí s velkými parky, hřišti a novou mateřskou školou. A od nás navíc bonus v podobě kuchyňské linky nebo vestavné skříně do chodby.

Připravený byt pak v případě Vašeho zájmu umíme pronajmout a předat Vám i s uzavřenou nájemní smlouvou.