Připravované projekty

Modřanský cukrovar 2

Druhá etapa velmi úspěšného projektu, který Hospodářské noviny označili jako číslo jedna, bude přímo sousedit přímo s budoucím živým náměstím s vodními prvky, osázené platany a dřezovci, obklopené obchody, službami, bistry a restauracemi.

Modřanský cukrovar je první rezidenční čtvrtí v České republice, která dokonale pečuje o vodu, zeleň i kulturu bydlení. Myšlenka udržitelnosti se nese celým areálem – od jeho umístění na brownfieldu přes využití recyklovaných materiálů během výstavby až po energeticky úsporný provoz.

Byty budou napojeny na zdroje zelené energie, dvoje rozvody vody umožní volit mezi pitnou a recyklovanou vodou. Také slunce je tu cenným zdrojem energie a ani kapka dešťové vody neodteče do kanalizace.

Druhá etapa tohoto unikátního projektu nabídne celkem 132 nových domovů.

Albatros Kbely 4

Čtvrtá etapa úspěšného projektu bude sousedit s rozlehlým parkem a zároveň budou také dokončena dětská hřiště a workoutová sportoviště.

Bytové domy ve čtvrté etapě rezidenčního projektu Albatros Kbely nabídnou celkem 142 nových domovů, v nichž jsme navrhli kvalitní dispozice splňující přísná kritéria mezinárodní certifikace kvality a udržitelného stavění BREEAM.

V souladu s certifikací BREEAM je projekt protkán řadou prvků a technologií modrozelené infrastruktury. Ulice lemují stromy, mezi domy se prolíná parkový trávník s květnatou loukou. Na podporu biodiverzity zde instalujeme broukoviště, úkryty pro čmeláky a zídky pro obojživelníky.

Bydlení v Malešicích

Pokud se vydáte po Vinohradské na východ a dále po její prodloužené ruce, ulici Černokostelecké, přijedete k místu, kde v budoucnu v nečekaném ústraní vyroste nové bydlení od Skanska.

Zdejší byty budou nabízet maximální komfort, z vyšších domů budete mít Prahu a zelené střechy ostatních domů jako na dlani, z nižších pater uvidíte do zeleného parku.

Původní industriální brownfield nahradíme udržitelnou rezidenční čtvrtí, která nadchne všechny, kdo hledají bydlení s hospodárnými prvky, jak jsou recyklace vody, fotovoltaika a fototermika, zelenomodrá infrastruktura ve veřejném prostoru a bohatý komunitní život.  

Čtvrť Emila Kolbena 3

Na výsledné podobě budov třetí etapy jsme spolupracovali s architektonickým studiem Jakub Cigler Architekti. Veřejný prostor zpracovávají renomovaní zahradní architekti ze studia Flera a objeví se v něm komunitní záhonky, venkovní posilovna, altán, a spousta zeleně, včetně prvků na podporu biodiverzity. 

Stejně jako v předchozích etapách jsme pojmenovali také domy v této etapě po členech rodiny Emila Kolbena. Setkáte tak zde s Františkou, matkou Emila Kolbena, Joachimem, jeho otcem, a také Ludvíkem, bratrem Emila Kolbena.

Domy ve třetí etapě čtvrti Emila Kolbena nabídnou celkem 277 nových domovů, v nichž jsme navrhli kvalitní dispozice splňující přísná kritéria mezinárodní certifikace kvality a udržitelného stavění BREEAM.

Návštěvníkům veřejného prostoru čtvrti Emila Kolbena usnadní orientaci navigační systém, jehož součástí jsou výrazné sloupy Emila Kolbena. Tyto moderní sochy, které navrhlo studio LAND05 ve spolupráci s umělcem Matějem Hájkem, propojí všechny etapy projektu a zároveň poskytují odkaz na industriální minulost lokality.

Radlický dřevák

Celkem 177 bytových jednotek vyroste v trendy lokalitě poblíž stanice metra Radlická. Projekt se bude pyšnit řadou prvenství, z nichž nejdůležitější je využití dřeva v konstrukcích, fasádách i interiérech.

Radlický dřevák - vizualizace, nadhled

Bydlení na Radlické cílí na fajnšmekry, kteří kromě vysoké kvality provedení a nadstandardních materiálů docení hodnotu technologií a inovátorství. Vždyť dřevo je materiál budoucnosti, bez něhož budeme zatím jen těžko dosahovat bezuhlíkových cílů naší společnosti.

Viladomy Park Cihelka

Po úspěšném dokončení tří bytových domů Parku Cihelka rozšíříme naši nabídku bydlení v malebném městečku Libčice nad Vltavou o prémiové viladomy.

Součástí každého domu mohou být tři prostorné bytové jednotky s vlastní zahradou a terasou s výhledem na Větrušické rokle. Flexibilita celého projektu ovšem umožní bytové jednotky propojit ve větší celky. V Parku Cihelka si tak do budoucna můžete pořídit celý rodinný dům.

Rezidenční projekt Viladomy Park Cihelka nabídne celkem 39 prémiových domů.

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun. V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy tak reagujeme na vývoj cen na trhu a posílíme tak naši nabídku v segmentu cenově dostupnějších bytů.

Na pozemku o rozloze 1,1 ha se v minulosti nacházely hospodářské budovy. Nově bychom zde chtěli nabídnout kvalitní řadové domy ve stylu Skanska Livo pro lidi, kteří hledají klidné bydlení na západní hranici Prahy, s dobrou dopravní dostupností do jejího centra.

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

  • Modřanský cukrovar 2
  • Albatros Kbely 4
  • Bydlení v Malešicích
  • Čtvrť Emila Kolbena 3
  • Radlická
  • Viladomy Park Cihelka
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky