Projekty
v přípravě

Albatros Kbely 4

Čtvrtá etapa úspěšného projektu bude sousedit s rozlehlým parkem a zároveň budou také dokončena dětská hřiště a workoutová sportoviště.

Bytové domy ve čtvrté etapě rezidenčního projektu Albatros Kbely nabídnou celkem 142 nových domovů, v nichž jsme navrhli kvalitní dispozice splňující přísná kritéria mezinárodní certifikace kvality a udržitelného stavění BREEAM.

V souladu s certifikací BREEAM je projekt protkán řadou prvků a technologií modrozelené infrastruktury. Ulice lemují stromy, mezi domy se prolíná parkový trávník s květnatou loukou. Na podporu biodiverzity zde instalujeme broukoviště, úkryty pro čmeláky a zídky pro obojživelníky.

Habitat

Pokud se vydáte po Vinohradské na východ a dále po její prodloužené ruce, ulici Černokostelecké, přijedete k místu, kde v budoucnu v nečekaném ústraní vyroste v Malešicích nové bydlení od Skanska.

Zdejší byty budou nabízet maximální komfort, z vyšších domů budete mít Prahu a zelené střechy ostatních domů jako na dlani, z nižších pater uvidíte do zeleného parku.

Původní industriální brownfield nahradíme udržitelnou rezidenční čtvrtí, která nadchne všechny, kdo hledají bydlení s hospodárnými prvky, jak jsou recyklace vody, fotovoltaika a fototermika, zelenomodrá infrastruktura ve veřejném prostoru a bohatý komunitní život.  

Čtvrť Emila Kolbena 3

Na výsledné podobě budov třetí etapy jsme spolupracovali s architektonickým studiem Jakub Cigler Architekti. Veřejný prostor zpracovávají renomovaní zahradní architekti ze studia Flera a objeví se v něm komunitní záhonky, venkovní posilovna, altán, a spousta zeleně, včetně prvků na podporu biodiverzity. 

Stejně jako v předchozích etapách jsme pojmenovali také domy v této etapě po členech rodiny Emila Kolbena. Setkáte tak zde s Františkou, matkou Emila Kolbena, Joachimem, jeho otcem, a také Ludvíkem, bratrem Emila Kolbena.

Domy ve třetí etapě čtvrti Emila Kolbena nabídnou celkem 277 nových domovů, v nichž jsme navrhli kvalitní dispozice splňující přísná kritéria mezinárodní certifikace kvality a udržitelného stavění BREEAM.

Návštěvníkům veřejného prostoru čtvrti Emila Kolbena usnadní orientaci navigační systém, jehož součástí jsou výrazné sloupy Emila Kolbena. Tyto moderní sochy, které navrhlo studio LAND05 ve spolupráci s umělcem Matějem Hájkem, propojí všechny etapy projektu a zároveň poskytují odkaz na industriální minulost lokality.

Radlický dřevák

Celkem 177 bytových jednotek vyroste v trendy lokalitě poblíž stanice metra Radlická. Projekt se bude pyšnit řadou prvenství, z nichž nejdůležitější je využití dřeva v konstrukcích, fasádách i interiérech.

Radlický dřevák - vizualizace, nadhled

Bydlení na Radlické cílí na fajnšmekry, kteří kromě vysoké kvality provedení a nadstandardních materiálů docení hodnotu technologií a inovátorství. Vždyť dřevo je materiál budoucnosti, bez něhož budeme zatím jen těžko dosahovat bezuhlíkových cílů naší společnosti.

Michelské pekárny

Necelých 600 bytových jednotek připravujeme v klidné lokalitě v Praze 4. Do plánování nového projektu jsme zapojili i ty, kteří znají místní prostředí nejlépe – naše sousedy. Díky dohodě s městskou částí o participaci veřejnosti tak občané mohli ovlivnit projekt ještě dříve, než vůbec začal vznikat, a podílet se na samotném zadání pro architekty. 

Skanska Residential, Michelské pekárny - náměstí

Bydlení v klidné části v blízkosti zeleně v Praze Michli cílí na mladé rodiny. Na základě výstupů z veřejné participace bude součástí projektu bohatá občanská vybavenostdětská a workoutová hřiště, vodní prvky v náměstí a rozsáhlé zelené plochy. 

Bytový projekt je protkán prvky modrozelené infrastruktury, řadou energeticky úsporných technologií: na střechy umístíme fotovoltaické panely pro výrobu vlastní energie, pro předehřev užitkové vody instalujeme fototermické panely, vodu odtékající z koupelen recyklujeme a využijeme pro splachování toalet. Díky retenčním kaskádám zajistíme minimální odtok dešťových vod do kanalizace.   

Viladomy Park Cihelka

Po úspěšném dokončení tří bytových domů Parku Cihelka rozšíříme naši nabídku bydlení v malebném městečku Libčice nad Vltavou o prémiové viladomy.

Součástí každého domu mohou být tři prostorné bytové jednotky s vlastní zahradou a terasou s výhledem na Větrušické rokle. Flexibilita celého projektu ovšem umožní bytové jednotky propojit ve větší celky. V Parku Cihelka si tak do budoucna můžete pořídit celý rodinný dům.

Rezidenční projekt Viladomy Park Cihelka nabídne celkem 39 prémiových domů.

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun. V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy tak reagujeme na vývoj cen na trhu a posílíme tak naši nabídku v segmentu cenově dostupnějších bytů.

Na pozemku o rozloze 1,1 ha se v minulosti nacházely hospodářské budovy. Nově bychom zde chtěli nabídnout kvalitní řadové domy ve stylu Skanska Livo pro lidi, kteří hledají klidné bydlení na západní hranici Prahy, s dobrou dopravní dostupností do jejího centra.

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

  • Albatros Kbely 4
  • Bydlení v Malešicích
  • Čtvrť Emila Kolbena 3
  • Radlická
  • Viladomy Park Cihelka
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky