Projekty
v přípravě

D.O.K. Radlice

Bytový dům Dřevák
Bytový dům Onyx
Bytový dům Krystal

Na podzim 2024 představíme v nabídce první byty z rezidenčního komplexu D.O.K. Jedná se o atraktivní bytové domy o při ulici Radlická, z nichž jeden je moderní dřevostavba s mnoha benefity, a druhý, který je rozdělen do dvou sekcí, taktéž nízkoenergetická budova ve vysokém standardu provedení. 

Celkem tu nabídneme 177 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk v bytovém domě Dřevák, a 1+kk až 4+kk v dalších dvou domech. 

D.O.K. - interiér bytového domu Dřevák

Bytový dům Dřevák
Inovace a jedinečnost

Vlastní byt v netradiční dřevostavbě v Praze je známkou nekonformního životního stylu. Tento průkopnický bytový dům představuje vyšší úroveň udržitelnosti, hospodárnosti, ale i jedinečnosti.

Od parteru až po střechu - hlavní roli tu hraje dřevo, od funkčních vlastností, po estetické.

Jednou z hlavních výjimečností bytového domu je jeho energetická účinnost, dřevo je navíc obnovitelný materiál. To vše předurčuje dřevostavby k bydlení příští generace.

Bytový dům Onyx a Krystal 
Elegance a klid

Bytový dům Onyx a Krystal jsou dvěma sekcemi výjimečné stavby, které vám zaručí bydlení dle posledních trendů.

Onyx představuje eleganci a sílu. Architektura budovy zdůrazňuje jeho sebevědomí a nabízí impozantní výhledy na město. V interiéru se inspiroval barevnými odstíny onyxu a slibuje obyvatelům jedinečný a elegantní životní prostor.

Sousední Krystal ztělesňuje harmonii a světlo. Jeho struktura evokuje klid a čistotu, ideální pro relaxaci. S výhledy na město nabízí Krystal unikátní životní prostor pro městského člověka, který ocení klidný kout.

D.O.K. - bytové domy Onyx a Krystal

Modřanský cukrovar

Ikonické náměstí 

V Modřanském cukrovaru už brzy spustíme prodej prémiových bytů v samotném srdci nové čtvrti. Tu tvoří prostorné náměstí s obchůdky, kavárnami, službami, ale i gourmet restaurace, prostorný fitness, a v plánu je i malý pivovar. Komerční prostory tu disponují až 5 000 m2, a pokud byste si v nich chtěli splnit sen o vlastním podnikání, ozvěte se nám!

Řeka. Jedinečná architektura. Přírodní zdroje. 
Smart home. Design a komfort.

Celé náměstí budou lemovat bytové domy v téměř pasivním standardu. Najdete v nich celou paletu investičních menších bytů o dispozicích 1+kk nebo 2+kk, vyšší patra jsme vyčlenili pro velkorysé bydlení od 3+kk do 5+kk s výhledem na řeku, protilehlou Chuchli i staré Modřany. Centrum náměstí zdobí dvě samostatné věže o 6 a 10 patrech. V receptuře jejich obkladových dlaždic najdete recyklované cihly – taková diskrétní připomínka původního cukrovaru.

Bydlení na náměstí si drží vysoký standard udržitelnosti a energetické efektivity – v PENB jsme na nejvyšší příčce a úspory vody a energií už jsou u nás samozřejmostí.

Podobu veřejného prostranství navrhli architekti z renomovaného studia Chybik + Krištof ve spolupráci se zahradním architektem Ferdinandem Lefflerem. Ve veřejném prostoru najdeme i umělecká díla, která vzešla ze soutěže ART.Cukrovar.

Michelské pekárny

Necelých 600 bytových jednotek připravujeme v klidné lokalitě v Praze 4. Do plánování nového projektu jsme zapojili i ty, kteří znají místní prostředí nejlépe – naše sousedy. Díky dohodě s městskou částí o participaci veřejnosti tak občané mohli ovlivnit projekt ještě dříve, než vůbec začal vznikat, a podílet se na samotném zadání pro architekty. 

Skanska Residential, Michelské pekárny - náměstí

Bydlení v klidné části v blízkosti zeleně v Praze Michli cílí na mladé rodiny. Na základě výstupů z veřejné participace bude součástí projektu bohatá občanská vybavenostdětská a workoutová hřiště, vodní prvky v náměstí a rozsáhlé zelené plochy. 

Bytový projekt je protkán prvky modrozelené infrastruktury, řadou energeticky úsporných technologií: na střechy umístíme fotovoltaické panely pro výrobu vlastní energie, pro předehřev užitkové vody instalujeme fototermické panely, vodu odtékající z koupelen recyklujeme a využijeme pro splachování toalet. Díky retenčním kaskádám zajistíme minimální odtok dešťových vod do kanalizace.   

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun.
V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy nabídneme atraktivní řadové domky. 

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

  • D.O.K. Radlice
  • Modřanský cukrovar
  • Michelské pekárny
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky

Kontaktujte nás