Kontakt

Skanska Home Center

Křižíkova 682/34a, Praha 8 - Karlín

E-mail:

residential@skanska.cz

Kontaktujte nás:

Po-Čt:

9.00 - 17.00 h

Pá:

9.00 - 15.00 h

Parkování: před Skanska Home Center nebo v podzemních garážích budovy Corso Court

Naši realitní makléři

Kontaktujte naše zkušené realitní makléře, kteří vám pomohou s výběrem vhodného bytu podle vašich preferencí. 

Odbor komunikace

Kontakt pro média

Jan Pohorský, Skanska Residential

Zákaznický servis
a záruční závazky

V případě reklamací kontaktujte Miloše Petra, vedoucího oddělení záručních závazků a kvality. Nebo použijte odkaz na Reklamační formulář níže. Děkujeme.   

Hlášení podnětů

Snažíme se být v úplném souladu s veškerými legislativními požadavky, které na naši činnost dopadají a dobrovolně se nad rámec toho zavazujeme k dodržování Etického kodexu Skanska.

Pokud se domníváte, že některá naše činnost nebo činnost našich zaměstnanců je v rozporu s těmito zásadami, podělte se s námi o své zjištění a my se mu budeme pečlivě věnovat.

Daniel Šimáně

General Counsel, předseda Etické komise
daniel.simane@skanska.cz

Kontaktujte nás

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.