Naši partneři

Smluvní partneři Skanska

JN interiér

Společnost JN Interiér Česká republika, s.r.o., je jedním z předních českých výrobců kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na míru. Poskytuje komplexní služby při zařizování interiérů nábytkem dle Vašich představ. Široký výběr materiálů a kvalitní kování pro všechna nábytková řešení zaručuje dlouhodobou spokojenost.

www.jninterier.cz

Brunetti design

Brunetti design s.r.o. je interiérové studio zkušené designérky Kateřiny Čábelkové. Nabízí kompletní servis při plánování i realizaci interiérů, od prvního nápadu až po finální dekorace.

www.brunetti.cz

Nenavrhuji anonymní interiéry, navrhuji domovy svých klientů. Na začátku každého projektu stojí konkrétní člověk a jeho individuální potřeby. Snažím se na tyto potřeby reagovat, předvídat jejich možný vývoj do budoucna a výsledek tomu maximálně přizpůsobit. Tvořím interiér od konceptu až po realizaci tak, aby mohl klientovi sloužit celý život. Nepodléhám aktuálním trendům, důležitá je pro mě elegance a funkčnost celku. Ráda kombinuji staré a nové, používám přírodní materiály, důraz kladu na neotřelé doplňky, jednoduchost a kvalitu.
Kateřina Čábelková, Interior designer, Brunetti design s.r.o.