1(2)+kk
52.4 m2
BC21110

Modřanský cukrovar 2, Praha 12

Vyvýšené patro

platforma pro vaši kreativitu

Bydlení v loftu láká svou otevřenou koncepcí, která vytváří jedinečný a moderní životní prostor.

Domov o podlahové ploše 52,4 m2 tento koncept rozšiřuje o dalších 23 m2 navícCelkem tak tento loftový byt disponuje 75,4 m2 prostoru k bydlení v kombinaci s důmyslnými skladovacími částmi, a další metry získáváte v podobě atraktivní terasy.

Velká okna a vysoké stropy poskytují dostatek přirozeného světla a vytvářejí atmosféru vzdušnosti a svěžesti. V loftovém bytě můžete jednoduše vytvořit multifunkční obytnou, pracovní i relaxační zónu. Kovová galerie se schodišťovým přístupem v antracitovém provedení je nejen praktický, ale také výrazný architektonický prvek, který do prostoru přidává eleganci a odkazuje na industriální historii Modřanského cukrovaru.

Zatímco prostor pod vyvýšeným patrem se světlou výškou 2,32 m je navržen pro kuchyňský kout, patro o výšce 1,8 m a celkové ploše 11,1 m2 může sloužit jako ložnice, domácí kancelář, herní zóna nebo domácí kino, dostatečné prosvětlení vybízí k využití jako umělecký ateliér. K dotvoření prostoru stačí přidat pokojové rostliny a máte uprostřed obývacího pokoje interiérovou zahradu.

Z obýváku se pohodlně přesunete na venkovní terasu, kde se otevírá nový svět možností pro odpočinek a pobyt na čerstvém vzduchu.

V townhouse bytech loftového typu jsme pro vás připravili dostatek úložných prostor s praktickým přístupem ve vyvýšeném patře.

Jednoznačnou výhodou bytu „townhouse“ je privátní přístup do domu.

Dispozice 1(2)+kk
Lokalita Praha 4 - Modřany
Projekt Modřanský cukrovar 2

Specifikace

Stav

V jednání

Číslo bytu

BC21110

Dispozice

1(2)+kk

Podlaží

1

Podlahová plocha

52.4 m²

Užitná plocha

49.9 m²

Orientace

Z

K nastěhování

2026

Cena včetně DPH

8 030 000 Kč

Financování*

*Hypotéka není možná pouze na garáž a sklep bez úvěru na byt. Údaje na této stránce mají informativní charakter, pro podrobnější informace prosím kontaktujte hypotečního poradce.

Hypoteční kalkulačka

Cena bytu: 8 030 000 Kč

Pokud se rozhodnete financovat koupi bytu prostřednictvím hypotéky, je Vám k dispozici náš exkluzivní partner zajišťující komplexní finanční servis, společnost Hyposka.

Mám zájem o byt

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře