Skanska Home Center

Vítejte u nás

Ve Skanska Home Centru vyřídíte vše od výběru nového bytu po jeho koupi,  financování, zabydlení se a následně i období záručních závazků. Sjednejte si schůzku s některým z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám poradí s výběrem nového bydlení nebo bytu na investici.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Adresa

Skanska Home Center
Křížíkova 682/34a 
Praha 8 - Karlín

Navštivte nás

Po - Čt: 9.00 - 17.00 hod 
Pá:         9.00 - 15.00 hod

Služby odpovědného developera

Jako odpovědná developerská společnost se silnou tradicí usilujeme o poskytování jedinečného produktu - nových hospodárných bytů v Praze a Středočeském kraji.

K nim pak přidáváme špičkový servis s individuálním přístupem ke každému klientovi, ochotě vyjednat pro Vás ty nejlepší podmínky, a dle přísných pravidel Etického kodexu společnosti Skanska, kterými se bezpodmínečně řídíme. 

Financování

Seznámíme Vás s reálnými možnostmi financování nového bytu, které pro Vás dokážeme bezplatně namodelovat. Díky důkladné analýze Vám pak pomůžeme vybrat nejvýhodnější variantu. Poraďte se s finančním poradcem z našeho poradenského centra Hyposka.

Vybavení a standardy

Ve Skanska Home Centru si můžete vybrat ze široké palety standardů i nadstandardních materiálů od prověřených výrobců a dodavatelů.

Spolupracujeme také s bytovými a zahradními architekty a dodavateli, kteří jsou špičkami ve svém oboru.

Formality

Zajistíme pro vás řadu větších i drobných formalit, bez kterých se pořízené nového bytu neobejde. Za zmínku stojí například přítomnost notáře u podpisu kupní smlouvy, organizace setkání SVJ a další. 

Další důležité kontakty

Postup koupě

Od získání zájmu o připravovaný bytový projekt ve Vámi preferované lokalitě až po předání klíčů od nového domova může uplynout mnoho měsíců, i let. Podrobný postup koupě ve všech navazujících krocích (od ústní rezervace až po podpis kupní smlouvy) jsme Vám proto popsali v přiložených dokumentech.

Kontaktujte nás

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.