Albatros Kbely 4

Dostupné
a zdravé bydlení připravené
na budoucnost

V předposlední etapě projektu je v bytových domech Echo a Foxtrot navrženo 66 nových domovů s převahou dispozic 2+kk a 3+kk.

Díky dostupnější ceně představují dobrou investici a zároveň ideální bydlení pro páry a mladé rodiny, pro které je důležitým kritériem kvalita, promyšlené dispozice a zdravý prostor k životu. Početnější rodiny mohou vybírat z nabídky bytů 4+kk, které se nachází v nejvyšších patrech, a disponují navíc prostornou terasou.

Součástí areálu je i rozlehlý park s hřišti, prvky modrozelené infrastruktury a relaxační zóny. Rodiny s malými dětmi ocení novou mateřskou školu Albatros, kterou jsme vybudovali pro městskou část Praha 19 - Kbely v těsné blízkosti parku. Na metro Letňany je to odtud jen 5 minut cesty autobusem.

Modrozelená infrastruktura

Efektivně pracuje s dešťovou vodou a zelení
ve veřejném prostranství čtvrti Albatros Kbely.

Bytové domy Echo a Foxtrot jsou charakteristické velmi nízkou energetickou náročností budov PENB – B, která vychází oproti legislativnímu standardu úsporněji o 30 % (budova Echo) a 32 % (budova Foxtrot). Splňují navíc přísné požadavky environmentální certifikace BREEAM i díky tomu, že pracují s konceptem modrozelené infrastruktury a efektivně hospodaří s vodou a energiemi.

Rezidenční projekt Albatros Kbely, Skanska Residential

V nové rezidenční čtvrti Albatros Kbely postupně vyrůstá jedenáct bytových domů a spolu s nimi i bohaté veřejné prostranství plné zeleně, cyklostezka, griloviště a další místa pro odpočinek a posezení s přáteli.

Spokojenost každého rodiče tu zajistí hned tři dětská hřiště, mateřská školka nebo supermarket pro denní nákupy. Klidný areál tak potěší všechny, kteří hledají nový domov na dosah centra města i přírody.

Velký důraz věnujeme veřejnému prostranství, které odráží nejnovější trendy v přístupu k práci s okolní krajinou. Zakládá se na konceptu modrozelené infrastruktury, která efektivně pracuje s vodou a zelení ve veřejném prostranství.

V nových bytových domech nabízíme prakticky navržené byty o dispozicích 1 + kk až po 4 + kk, které splňují moderní standardy a poskytují zdravé a dobře osvětlené prostředí. Nepopiratelnou výhodou je tu výhled na rozlehlý park, který sousedí s místní mateřskou školou. K bytům na nejvyšších patrech patří prostorné terasy, které vám umožní relaxovat a vychutnávat si venkovní posezení s panoramatickým výhledem. Ostatní byty jsou vybaveny balkony, které díky své hloubce pohodlně umožní umístění exteriérového nábytku. Přízemní byty disponují předzahrádkou, kde si můžete vytvořit svůj vlastní soukromý prostor s květinami, zelení a drobnými herními nebo odpočinkovými prvky. 

Galerie

Níže uvedené vizualizace jsou pouze ilustrativní a zobrazují nejen možné standardy, ale také případné klientské změny.

Milníky projektu

Zahájení prodeje

květen 2024

Zahájení stavby

říjen 2024

Hrubá stavba

září 2025

Vnitřní omítky

prosinec 2025

Kolaudace

listopad 2026

Nastěhování

prosinec 2026

Virtuální prohlídka 

Projděte se svým novým domovem v bytových domech Echo a Foxtrot.

Michal Kubát, projektový manažer Skanska Residential
Bytové domy Echo a Foxtrot, odkazující svým pojmenováním na leteckou hláskovací abecedu, nabídnou hospodárné bydlení, které bude efektivně pracovat se solární energií, vodou i zelení ve veřejném prostranství. V okolí vyrostou hned dva rozlehlé parky o celkové ploše 21 000 m2 a v nich i dětská hřiště a prvky na podporu biodiverzity. Také díky nové mateřské škole představuje úspěšný bytový projekt Albatros Kbely ideální domov pro mladé rodiny, které chtějí mít vše na dosah ruky.
Michal Kubát, projektový manažer, Skanska Residential a.s.

Umění bydlet
na správném místě

Klidná městská část na severovýchodním okraji Prahy nezapře svůj venkovský původ. Zároveň však čerpá všechny výhody velkoměsta – dopravní dostupnost, nedaleká obchodní centra, dostatek sportovišť. Kbely jsou místem, kde se plnily divoké sny našich prvních leteckých konstruktérů. Splňte si zde svůj sen i Vy!

Představení rezidenčního projektu Albatros Kbely 

Výhodné financování

Hypotéka
od 4,89 %

Využijte služby našich finančních poradců a poraďte se o nejvýhodnějších způsobech financování nového bytu ve čtvrti Albatros Kbely. Kromě hypotéky, kterou jsme schopni v současnosti nabídnout za sazbu okolo 4,9 %, Vám pomůžeme vybrat další možnosti, jak si nové bydlení pro rodinu zajistit.

Zajímá Vás nabídka bytů?

Zanechte nám své kontaktní údaje a rádi Vám poskytneme další informace.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky

Kontaktujte nás