Albatros Kbely 3


Hospodárná čtvrť v PENB B 
Praktické dispozice bytů
1 + kk až 4 + kk
Předzahrádky, balkóny a terasy
Prodejny Billa a Norma
Cyklostezka
Solární panely na střechách
Modrozelená infrastruktura
Kvalitní hřiště Kompan
BREEAM a udržitelnost

Hospodárné bydlení u parku

Nová rezidenční čtvrť Albatros Kbely, vyrůstající v pozadí pražských Letňan, plynule navazuje na tradiční kbelskou zástavbu. Nyní úspěšně pokračujeme ve výstavbě její třetí etapy. Dva nové bytové domy, pojmenované v duchu 
letecké abecedy Juliett a India, nabídnou nové bydlení s důrazem na hospodárnost, promyšlené dispozice a veřejná prostranství navržených dle metodiky udržitelného stavění BREEAM. Dokončení projektu v zimě 2025.

Součástí areálu je i rozlehlý park s hřišti, prvky modrozelené infrastruktury a relaxační zóny. Rodiny s malými dětmi ocení novou mateřskou školu Albatros, kterou jsme vybudovali pro městskou část Praha 19 - Kbely v těsné blízkosti parku. Na metro Letňany je to odtud jen 5 minut cesty autobusem.

V bytových domech India a Juliett nabízíme prakticky navržené byty o dispozicích 1 + kk až po 4 + kk, které splňují moderní standardy a poskytují zdravé a dobře osvětlené prostředí. Nepopiratelnou výhodou je tu výhled na rozlehlý park, který sousedí s místní mateřskou školou. K bytům na nejvyšších patrech patří prostorné terasy, které vám umožní relaxovat a vychutnávat si venkovní posezení s panoramatickým výhledem. Ostatní byty jsou vybaveny balkony, které díky své hloubce pohodlně umožní umístění exteriérového nábytku. Přízemní byty disponují předzahrádkou, kde si můžete vytvořit svůj vlastní soukromý prostor s květinami, zelení a drobnými herními nebo odpočinkovými prvky. 

Galerie

Publikované vizualizace slouží pro ilustrativní účely. Od konečné podoby projektu se mohou lišit v uspořádání, rozmístění, barevnosti, vzhledu, interiérovém či exteriérovém vybavení nebo použitých materiálech.

Milníky projektu

Zahájení prodeje

březen 2022

Zahájení stavby

30. září 2022

Hrubá stavba

srpen 2023

Vnitřní omítky

podzim 2023

Kolaudace

podzim 2024

Nastěhování

Q4/2024

Virtuální prohlídka

Užijte si virtuální prohlídku třetí etapou čtvrti Albatros Kbely.

Umění bydlet na správném místě

Klidná městská část na severovýchodním okraji Prahy nezapře svůj venkovský původ. Zároveň však čerpá všechny výhody velkoměsta – dopravní dostupnost, nedaleká obchodní centra, dostatek sportovišť.

Nová čtvrť nese jméno legendárního cvičného letounu L-39 Albatros, který sídlí v nedalekém hangáru Leteckého muzea Kbely. Na tématiku spjatou s letectvím odkazuje také veřejný prostor a jednotlivé bytové domy. Pro pojmenování domů jsme se inspirovali mezinárodní hláskovací abecedou, která se používá v letectví. Prohlédněte si galerii fotek z lokality a umístění projektu na mapě.

Představení nové etapy čtvrti Albatros Kbely

Výhodné financování

Hypotéka
od 4,89 %

Využijte služby našich finančních poradců a poraďte se o nejvýhodnějších způsobech financování nového bytu ve čtvrti Albatros Kbely. Kromě hypotéky, kterou jsme schopni v současnosti nabídnout za sazbu okolo 4,9 %, Vám pomůžeme vybrat další možnosti, jak si nové bydlení pro rodinu zajistit. 

Zajímá Vás nabídka bytů?

Zanechte nám své kontaktní údaje a rádi Vám poskytneme další informace.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře

Kontaktujte nás