Bambini litera

Chci koupit knížku

Bambini litera pomáhá

Stejně jako v předchozích ročnících má letošní Bambini litera i další rozměr. Kromě toho, že dětem otevírá svět literární tvorby a upevňuje rodinné vztahy, má i přesah do oblasti charity – výtěžek z prodeje knížek každý rok věnujeme nadacím a veřejně prospěšným organizacím.

Děkujeme všem, kteří koupí knížky pomáháte podpořit dobrou věc!

Třetí knížka pohádek
od dětí pro děti

Výtěžek z prodeje poslední pohádkové knížky jsme věnovali Ekocentru Koniklec. 

Neziskovou organizaci již tradičně v rámci slavnostního odpoledne vybraly samy děti. Těší nás, že prostředky tak poputují třeba na výstavbu "hmyzích hotelů", ptačích budek nebo na vybudování bylinkových zahrádek v bytových čtvrtích. 

Cena knihy - 199 Kč včetně DPH

  • Osobní převzetí Skanska Home Center, Křižíkova 682/34a, Praha 8
  • Česká pošta - 48 Kč/ 1 kniha (cena se může lišit v závislosti na počtu objednaných knih)

Všechny tři knížky si můžete objednat prostřednictvím mailu RD-Objednavky@Skanska.CZ, ve kterém, prosím, uveďte titul, počet kusů a způsob převzetí/dopravy včetně doručovací adresy. Knížky zasíláme v nejbližším možném termínu, následně po obdržené platbě předem na náš bankovní účet. Knížky na dobírku nedoručujeme. Děkujeme za pochopení. 

Druhá knížka pohádek
od dětí pro děti

Výtěžek z prodeje knížky ve výši 204 800 Kč  
jsme v roce 2017 věnovali organizaci Nadání
a dovednosti a tím podpořili skupinu znevýhodněných
dětí z dětských domovů.

První knížka pohádek
od dětí pro děti

První knížka pohádek od dětí pro děti vyšla v limitované edici 2 000 ks a výtěžek z jejího prodeje poputovala na charitativní účely – konkrétně organizaci Eda, která je oporou rodinám, v nichž se narodily děti se zrakovým či jiným postižením.