Byt jako spořící
účet.

Ale ještě výkonnější.

Podmínky investování do investičního bytu pro vás dokážeme nastavit tak, aby jeho pořízení bylo výhodnější než uložení hotovosti na spořicí účet.

Vlastnictví bytu patří i v roce 2023 mezi přední volbu hotovostních investorů. Z dlouhodobého hlediska totiž hodnota novostaveb v Praze trvale roste.

Investiční byt trvale zhodnocuje Vaši investici. V roce 2022 vzrostlo nájemné v Praze o třetinu ve srovnání s předcházejícím rokem. K dosažení maximální ziskovosti investice je vždy nejlepší volbou pořízení certifikovaného bydlení, které je zárukou vysoké energetické hospodárnosti bytu i kvalitních odolných materiálů, které zvládnou i náročnější nájemníky.

Potřebujete víc informací?

Naše nabídka platí pro smlouvy uzavřené v období od 1. února do 31. března 2023, a více informací se dozvíte od našich makléřek ve Skanska Home Centre.

Všechny projekty od roku 2020 připravujeme dle požadavků nezávislé britské certifikace BREEAM, pro kterou je stejně jako výsledná kvalita a udržitelnost budovy důležité i samotné řízení projektu – od přísného výběru dodavatelů, kteří musí respektovat principy ohleduplné a odpovědné výstavby, až po nadstandardní péči o klienty v období po nastěhování. Certifikát BREEAM je zárukou, že bydlení, které kupujete, je připraveno na vaši budoucnost.

Kontaktní formulář

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte nás