splátky

Škrtněte si teď splátky ze seznamu.
Hypotéku plaťte až v době kolaudace

Jedinečný, energeticky hospodárný domov si u nás bez rizika můžete pořídit i v této době. Při podpisu smlouvy stačí 10 % a vše ostatní včetně splátek hypotéky až před nastěhováním do nového bytu.

Pěkně krok za krokem. Vyberte si svůj budoucí domov. Jednu desetinu ceny zaplatíte při podpisu smlouvy. Byt pro vás s plnou péčí a ve standardu BREEAM připravíme a zkolaudujeme. Až poté doplatíte zbytek kupní ceny.

Potřebujete víc informací?

Naše nabídka platí pro smlouvy uzavřené v období od 1. února do 31. března 2023, a více informací se dozvíte od našich makléřek ve Skanska Home Centre.

Kontaktní formulář

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte nás