Skanska Home Center

Vážení klienti,


I nadále jsou možné schůzky online, pokud preferujete tuto variantu setkání.

Těšíme se na Vás.
Vaše Skanska Home Center

Kontaktujte nás

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Adresa

Skanska Home Center
Křížíkova 682/34a 
Praha 8 - Karlín

Navštivte nás

Po - Čt: 9.00 - 17.00 hod 
Pá:         9.00 - 15.00 hod

Vše pod jednou střechou

Výběr vhodné nemovitosti je jen začátek. Následuje papírování, financování, plánování a vybavování. S námi to zvládnete bez stresu.

Financování

Bezplatně zprostředkujeme služby společnosti Hyposka, která je naším výhradním partnerem v oblasti financování nemovitostí.

Dozvědět se víc

Vybavení

Široký výběr nadstandardních materiálů od prověřených výrobců a dodavatelů najdete v našem Skanska Home Center. Spolupracujeme s bytovými architekty a dodavateli, kteří jsou špičkami ve svém oboru.

Naši partneři

Formality

Přítomnost notáře u podpisu kupní smlouvy, organizace setkání SVJ a další. To vše je u nás samozřejmost.

Další důležité kontakty

Chcete změnit standardní vybavení nebo upravit dispozice? Tým klientských změn je tady pro vás. 

Vlastníte vhodný pozemek, který nám chcete nabídnout? Kontaktujte naše akviziční oddělení.

Postup koupě

Od získání zájmu o připravovaný bytový projekt ve Vámi preferované lokalitě až po předání klíčů od nového domova může uplynout mnoho měsíců, i let. Podrobný postup koupě ve všech navazujících krocích (od ústní rezervace až po podpis kupní smlouvy) jsme Vám proto popsali v dokumentech níže.

Kontaktní formulář

Napište nám!

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.