Kamila
Albína
Marie

Bydlení
připravené
na budoucnost

Tři nové osmipodlažní bytové domy vyrostou v pozadí atraktivní čtvrti, v oblasti sousedící s pozůstatky budov původního industriálního areálu. Ty nyní dominují výhledu z jižní strany, z vyšších pater je na dohled blízký park Zahrádky.
Vyberte si z nízkoenergetického bydlení o dispozicích 1+kk až 5+kk.

Čtvrť Emila Kolbena - bytové domy Kamila, Albína a Marie

V nejnovější etapě projektu je ve třech budovách 134 nízkoenergetických bytů s převahou dispozic 2+kk a 3+kk.
Atraktivní jsou i malometrážní 1+kk s možností vybudování přepážky pro oddělení prostoru pro spaní nebo prostorné 4+kk a 5+kk v nejvyšších patrech. Vyšší okna zajišťují v bytech dostatečné prosvětlení, pro pohodlné venkovní posezení i v chladnějším počasí poslouží prostorná lodžie s praktickým zasklením. Byty v prvním nadzemním podlaží mají vlastní předzahrádky

Udržitelné bydlení

Nízkoenergetické technologie
Certifikace BREEAM v úrovni VERY GOOD
Stanice metra Kolbenova vzdálená 3 minuty chůze
Výběrové interiérové vybavení
Smart Home ve standardu
Podzemní garážová stání s přípravou na elektromobilitu
Akumulace dešťových vod pro zalévání
Modrozelená infrastruktura

Vyberte si

kvalitní
nízkoenergetické
bydlení

Interiérový design nových bytů je promyšlený a moderní s důrazem na praktičnost a efektivní využití prostoru. Vysoce kvalitní standard bydlení potvrzuje výběr vybavovacích doplňků jako jsou elegantní vyšší interiérové dveře, třívrstvé plovoucí podlahy nebo kvalitní chromované sanitární vybavení. K dispozici tu budete mít systém chytré domácnosti Skanska Smart Home, který zvyšuje komfort a bezpečí vašeho bydlení. Vstupní bezpečnostní dveře vám také zajistí klidný spánek.

Menší byty jsou navrženy pro jednotlivce a páry, v domě je ale velký výběr bytů pro rodiny s více ložnicemi a dostatkem prostoru pro děti. 

Milníky vývoje bytových domů Kamila, Albína a Marie

Zahájení prodeje

duben 2024

Zahájení stavby

prosinec 2024

Hrubá stavba

prosinec 2025

Vnitřní omítky

duben 2026

Kolaudace

zima 2027

Nastěhování

jaro 2027

Virtuální prohlídka

Vydejte se na virtuální prohlídku a projděte si vzorové byty.

Galerie

Publikované vizualizace slouží pro ilustrativní účely. Od konečné podoby projektu se mohou lišit v uspořádání, rozmístění, barevnosti, vzhledu, interiérovém či exteriérovém vybavení nebo použitých materiálech.

Kamila, Albína
a Marie

Všechny bytové domy nesou jméno důležitých členech rodiny Emila Kolbena. V roce 2019 byla dokončena výstavba první etapy projektu s bytovými domy Greta (dcera), Lily (dcera) a Malvína (manželka), následovaly domy Jindřich (vnuk), Hanuš (syn) a následovala budova Alfred (bratr).

Nyní je na řadě sesterské trio Kamila, Albína a Marie. Názvy bytových domů nejsou ale zdaleka jediným odkazem na slavnou historii, připomínky najdete také v designových prvcích ve společných prostorách a orientačním navigačním systému.

Čtvrť Emila Kolbena - bytové domy Kamila, Albína a Marie

Nové Vysočany

Živý průmyslový ruch je ve Vysočanech už minulostí. Dobře dostupná lokalita však nezůstala ležet bez povšimnutí, a tak tam, kde kdysi stály tovární haly, rostou dnes nové bytové domy. V okolí řeky Rokytky našli mnozí zalíbení a lokalita se stává vyhledávaným místem pro život. Rodí se zde Nové Vysočany – podle územního plánu Prahy projde tato oblast až neuvěřitelnou proměnou.

Vzniká zde moderní městské centrum s veškerou infrastrukturou a občanskou vybaveností, které citlivě naváže na historickou stopu industriální minulosti a tento unikátní „genius loci“ promítne do své atmosféry.

Sloupy Emila Kolbena

Sloup Emila Kolbena ve čtvrti Emila Kolbena - Rezistor
Sloup Emila Kolbena ve čtvrti Emila Kolbena - Anténa

Napříč celou čtvrtí naleznete umělecky ztvárněné “Sloupy Emila Kolbena” navržené studiem LAND05 ve spolupráci se sochařem Matějem Hájkem. Výrazné plastiky Rezistor a Anténa už jsou umístěny ve veřejném prostranství, do budoucna přibude Potenciometr a na nároží Kolbenovy ulice pak Transformátor. Tyto čtyři realizace odkazují k různým etapám působení slavného inovátora.

Plastika může nést funkci. Může být herním prvkem, může být rozhlednou. Pavilón či altán může být sochou. V každém případě jsou součástí konkrétního prostředí, prostoru, kterému vtiskují jedinečnost a identitu.
Matěj Hájek, český sochař a autor sloupů Emila Kolbena

Zajímá Vás nabídka bytů?

Zanechte nám své kontaktní údaje a rádi Vám poskytneme další informace.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky

Kontaktujte nás