Rezidence Čertův vršek

Byt - BD13304

Pro více informací o časově limitovaném bonusu
prosím kontaktujte makléře ve Skanska Home Centre.

Dispozice 5+kk
Lokalita Praha 8, Libeň
Projekt Rezidence Čertův vršek

Specifikace

Stav

Volný

Číslo bytu

BD13304

Dispozice

5+kk

Podlaží

3

Podlahová plocha

191.0 m²

Užitná plocha

177.5 m²

Orientace

SVJZ

K nastěhování

2022

Cena včetně DPH

29 490 000 Kč

Financování*

*Hypotéka není možná pouze na garáž a sklep bez úvěru na byt. Údaje na této stránce mají informativní charakter, pro podrobnější informace prosím kontaktujte hypotečního specialistu.

Hypoteční kalkulačka

Cena bytu: 29 490 000 Kč

Pokud se rozhodnete financovat koupi bytu prostřednictvím hypotéky, je Vám k dispozici náš exkluzivní partner zajišťující komplexní finanční servis, společnost Hyposka.

Mám zájem o byt

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře