Port Karolína

Prémiové bydlení
v Karlíně

Čtvrtá a zároveň poslední etapa zakončí úspěšný projekt v pražském Karlíně. Rezidenční areál na břehu Vltavy tak získá svoji finální podobu, jejíž součástí bude i relaxační vnitroblok s vodní kaskádou.

Udržitelnost a zdraví na prvním místě

Bytový dům je připraven dle mezinárodní metodiky BREEAM, která hodnotí vliv projektu na životní prostředí a jeho celkovou udržitelnost. Disponuje tak celou škálou technologických řešení, která budoucím majitelům ušetří značnou část nákladů na energie a vodu.

V projektu Port Karolína 4 šetříme vodu na několika místech. Domácnosti ušetří značnou část pitné vody díky kombinaci úsporných armatur jako jsou duální splachovače, úsporné umyvadlové baterie a sprchové hlavice.

K zalévání zeleně v okolí domu, na předzahrádkách a terasách bude využívána akumulovaná dešťová voda svedená ze střechy. To přináší další ekologickou i ekonomickou úsporu, dešťová voda je navíc pro rostliny svým chemickým složením mnohem vhodnější.

Milníky projektu

Zahájení prodeje

červenec 2019

Zahájení stavby

leden 2020

Hrubá stavba

květen 2021

Vnitřní omítky

srpen 2021

Kolaudace

jaro 2022

Nastěhování

léto 2022

Virtuální realita

Prostřednictvím virtuální prohlídky si můžete projít celý byt a lépe si tak představit, jak může vaše vysněné bydlení vypadat.

Vyberte si svůj byt

Karlín - tam, kde to žije

Karlín je živou čtvrtí, která roste do krásy. Do rekonstruovaných továrních prostor se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárny, kromě divadla tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze. Právem se tak stává jednou z nejvyhledávanějších adres v metropoli.

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře