Port Karolína 3

Konečně doma v Karlíně

Třetí etapa moderního projektu Port Karolína v rychle se rozvíjejícím Karlíně opět nabízí zajímavé bydlení i příležitost k investici. Je navržen tak, aby svým charakterem přirozeně zapadl do rázu této unikátní a stále vyhledávanější pražské čtvrti.

131

bytů

200 m

na MHD

5

gym a fitness

46

restaurací

Virtuální realita

Prostřednictvím virtuální prohlídky si můžete projít celý byt a lépe si tak představit, jak může vaše vysněné bydlení vypadat.

Milníky projektu

Zahájení prodeje

duben 2018

Zahájení stavby

prosinec 2018

Hrubá stavba

říjen 2019

Vnitřní omítky

únor 2020

Kolaudace

prosinec 2020

Nastěhování

březen 2021

Další etapa

Základní informace o bytech

Typ Byt, ateliér
Obytná plocha 36,1 - 123,7 m2
Cena vč. DPH 3 760 000 - 14 790 000 Kč
Dispozice 1 - 5 + kk
Lokalita Praha 8, Karlín
K nastěhování 2021

Vyberte si svůj byt

Karlín - tam, kde to žije

Karlín je živou čtvrtí, která roste do krásy. Do rekonstruovaných továrních prostor se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárny, kromě divadla tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze. Právem se tak stává jednou z nejvyhledávanějších adres v metropoli.

Proč bydlení od Skanska

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře