Port Karolína 2

Karlín – trendy moderní čtvrť

Druhá etapa oblíbeného projektu Port Karolína v pražském Karlíně nabízí velkorysé byty všech kategorií. Architektonicky je uspořádán do dvou zalamovaných linií, paralelních s tokem řeky Vltavy a přilehlou cyklostezkou.

186

 bytů

200 m

na MHD

5

gym a fitness

46

restaurací

Chytré technologie

Představujeme vzorový smart byt plný moderních technologií, jimiž si můžete svůj nový domov od Skanska vybavit.

Milníky projektu

Zahájení prodeje

červen 2017

Zahájení stavby

říjen 2017

Hrubá stavba

leden 2019  

Vnitřní omítky

květen 2019

Kolaudace

listopad 2019

Nastěhování

jaro - léto 2020

Další etapa

Základní informace o bytech

Typ Byt, aleliér, komerční prostor
Obytná plocha 32,59-229,34 m2
Cena vč. DPH 3 399 000 - 19 635 000 Kč
Dispozice 1 - 5 + kk
Lokalita Praha 8, Karlín
K nastěhování 2020

Vyberte si svůj byt

Karlín - tam, kde to žije

Karlín je živou čtvrtí, která roste do krásy. Do rekonstruovaných továrních prostor se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárny, kromě divadla tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze. Právem se tak stává jednou z nejvyhledávanějších adres v metropoli.

Proč bydlení od Skanska

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře