Albatros Kbely 3

Pro ty, kteří nehledají
pouze čtyři zdi

Úspěšný projekt pokračuje již třetí etapou. I tyto dva domy,
pojmenované podle letecké abecedy Juliett a India, nabídnou
bydlení s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor. Hned za nimi
vyroste jeden z parčíků, na druhé straně se ještě před nastěhováním otevře nová školka. Rodiče malých dětí tak budou mít vše na dosah, bez obav z rušných silnic. 

Galerie

Níže uvedené vizualizace jsou pouze ilustrativní a zobrazují nejen možné standardy, ale také případné klientské změny.

Udržitelnost a zdraví na prvním místě

V bytových domech Juliett a India jsme navrhli
96 domovů kvalitních dispozic, splňujících přísné
podmínky mezinárodní certifikace kvality a udržitelného
stavění BREEAM.

V souladu s certifikací BREEAM je projekt protkán řadou prvků a technologií modrozelené infrastruktury. Ulice lemují stromy, mezi domy se prolíná parkový trávník s květnatou loukou. Na podporu biodiverzity zde instalujeme broukoviště, úkryty pro čmeláky a zídky pro obojživelníky.

Důležitá je nejen kvalita domů, ale i veřejného prostoru – aby bylo kde si hrát, objevovat a relaxovat. Terénní průlehy mezi domy podporují postupné zasakování vody. Pomáhají tak růstu zeleně a vytváří příjemné mikroklima.

Milníky projektu

Zahájení prodeje

březen 2022

Zahájení stavby

30. září 2022

Hrubá stavba

srpen 2023

Vnitřní omítky

prosinec 2023

Kolaudace

říjen 2024

Nastěhování

únor 2025

Virtuální realita

Prostřednictvím virtuální prohlídky si můžete projít celý byt a lépe si tak představit, jak může vaše vysněné bydlení vypadat.

Vyberte si svůj byt

Nabídka volných bytů ve druhé etapě

Ve druhé etapě projektu Albatros Kbely zbývá několik posledních volných bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk.

Umění bydlet na správném místě

Klidná městská část na severovýchodním okraji Prahy nezapře svůj venkovský původ. Zároveň však čerpá všechny výhody velkoměsta – dopravní dostupnost, nedaleká obchodní centra, dostatek sportovišť. Kbely jsou místem, kde se plnily divoké sny našich prvních leteckých konstruktérů. Splňte si zde svůj sen i Vy!

Juliett a India.

Bydlení v místě,
které vypráví příběhy.

Legendární cvičný letoun L-39 Albatros, který sídlí v nedalekém hangáru Leteckého muzea Kbely, se stal inspirací pro název
i budoucí identitu tohoto několika-etapového projektu.
Na tématiku spjatou s letectvím odkazuje také veřejný prostor
a jednotlivé bytové domy. Pro pojmenování domů jsme se inspirovali mezinárodní hláskovací abecedou, která se používá v letectví.

L-39

legendární
cvičný letoun

Představení třetí etapy projektu Albatros Kbely

Výhodné financování

Abychom podpořili mladé rodiny, umožňujeme klientům pomocí vlastního financování přes společnost HypoSka odklad hypotečních splátek až do doby po kolaudaci.
Klient tak získá více než rok navíc, kdy může našetřit nemalou část hotovosti úsporou úhrady úroků z vyčerpaného úvěru, a hypotéku začne splácet nedlouho předtím, než se nastěhuje do nového domova.

Zajímá Vás nabídka bytů?

Zanechte nám své kontaktní údaje a rádi Vám poskytneme další informace.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky