Albatros Kbely 2

Byt - BA06603

Každý má dispozice k něčemu.
My k dobrému bydlení.

Prémiové bydlení Skanska má tu nejatraktivnější adresu. Všechny nadstandardní byty jsou navrženy tak, aby plně uspokojily potřeby moderního klienta, jež hledá víc - víc prostoru pro sebe, své blízké i pro své záliby, a k tomu něco navíc. Zde se budete cítit dobře, bezpečně, v klidu. Mezi svými. Prémiové bydlení od Skanska splňuje nároky i těch nejnáročnějších.

Pro více informací o časově limitovaném bonusu
prosím kontaktujte makléře ve Skanska Home Centre.

Dispozice 4+kk
Lokalita Praha 19, Kbely
Projekt Albatros Kbely 2

Specifikace

Stav

Volný

Číslo bytu

BA06603

Dispozice

4+kk

Podlaží

6

Podlahová plocha

92.9 m²

Užitná plocha

88.8 m²

Orientace

Z

K nastěhování

2024

Cena včetně DPH

11 302 200 Kč

Financování*

*Hypotéka není možná pouze na garáž a sklep bez úvěru na byt. Údaje na této stránce mají informativní charakter, pro podrobnější informace prosím kontaktujte hypotečního specialistu.

Hypoteční kalkulačka

Cena bytu: 11 302 200 Kč

Pokud se rozhodnete financovat koupi bytu prostřednictvím hypotéky, je Vám k dispozici náš exkluzivní partner zajišťující komplexní finanční servis, společnost Hyposka.

Mám zájem o byt

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléře