Rezidence Gemma

Konečně doma na Chodovci

Rezidence Gemma je novým přírůstkem v řadě místních bytových domů z naší dílny. Svým vzhledem i charakterem přirozeně zapadá do okolní zástavby a architektonicky navazuje na své „dvojče“ - sousední bytový dům Affinity.

59

bytů

100 m

na MHD

3 min

za nákupy

2 km

do lesoparku

Milníky projektu

Zahájení prodeje

červen 2018

Zahájení stavby

září 2018

Hrubá stavba

srpen 2019

Vnitřní omítky

září 2019

Kolaudace

květen 2020

Nastěhování

2020

Základní informace o bytech

Typ Byt, komerční prostor
Obytná plocha 31,4-235 m2
Cena vč. DPH 3 498 000 - 11 896 500 Kč
Dispozice 1 - 5 + kk
Lokalita Praha 11, Chodovec
K nastěhování 2021

Vyberte si svůj byt

Umění bydlet na správném místě

Cyklistické výlety až na samý okraj Prahy, procházky se psem podél potoka, všechny nákupy hezky po ruce… Oblíbená lokalita poblíž starého Chodova díky svému klidnému tempu i množství zeleně navozuje dojem venkova, zároveň však zůstává praktickým místem pro život v metropoli.

Proč bydlení od Skanska

Máte dotazy?

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky