Park Cihelka

Místo pro
opravdový život

Poslední volný byt pro ty, kteří hledají nový domov, daleko od ruchu metropole, ale blízko do jejího centra. Park Cihelka v malebném městečku Libčice nad Vltavou je před kolaudací, bydlet tak můžete již letos v létě.

Jak financovat vlastní bydlení
v Parku Cihelka? 

Ceny nemovitostí trvale rostou, a kopírují tak rostoucí trend nemovitostí na západ od České republiky. Pokud byt financujete vlastními finančními zdroji, pak máte jasno – dobře investované peníze neztrácejí na hodnotě ani v době rostoucí inflace. Ale co když potřebujete finanční pomoc bankovního ústavu? 

Rostoucí hypoteční sazby by měly být důležitým, ale ne jediným kritériem při sjednávání hypotéky na pořízení vlastního bydlení. Ve Skanska Home Centru Vás náš makléř hypoteční společnosti Hyposka seznámí s reálnými možnostmi, jak financovat Váš byt v Parku Cihelka. S pomocí velmi důkladné analýzy si pak můžete vybrat tu nejvýhodnější variantu, díky které během splácení uspoříte i stovky tisíc korun. 

Galerie

Níže uvedené vizualizace jsou pouze ilustrativní a zobrazují nejen možné standardy, ale také případné klientské změny.

Zdravý životní styl začíná venku

Pokud jste vášnivý cyklista a bydlíte poblíž pražské cyklotrasy s označením A2 – Vltavská pravobřežní, máte o zábavu postaráno. Přejet na ni z levobřežních Libčic můžete každý den, každých 30 minut, jedním z nejstarších přívozů u nás, tím libčickým. Vltavská cyklotrasa vede od pramene Vltavy, z Prahy pak od Zbraslavi, přes Braník, Letnou do Stromovky a Tróje, dále do Klecan, Vodochod, Dolánek, přes Máslovice do Kralup až k mělnickému soutoku s Labem.

Naplánovat vyjížďku si můžete třeba i pomocí této mapky.  

Milníky projektu

Zahájení prodeje

listopad 2020

Zahájení stavby

červen 2021

Hrubá stavba

duben 2022

Vnitřní omítky

jaro 2022

Kolaudace

duben 2023

Nastěhování

květen 2023

Virtuální realita

Prostřednictvím virtuální prohlídky si můžete projít celý byt a lépe si tak představit, jak může vaše vysněné bydlení vypadat.

Vyberte si svůj byt

Bydlení
s mnoha benefity

Bezbariérový výtah, kvalitní materiály ve standardním vybavení bytů, kočárkárna a kolárna se sprchou pro mytí kol, kočárků či sprchování psů. 
Výsledná podoba Vašeho nového domova záleží už jen na Vašem vkusu.

Umění bydlet na správném místě

Řeka Vltava, důležitá spojnice měst a městeček od jihu po střední Čechy, vytvořila na své cestě mezi Prahou a Mělníkem zelené meandry, zátoky i skalnaté stráně.
Někde uprostřed této cesty vymlela reliéf Větrušických roklí, chráněné přírodní rezervace, která z opačného břehu shlíží na malé městečko Libčice nad Vltavou.

Aby se tu dobře bydlelo i žilo

Klíč k novému bydlení je zároveň klíčem ke všem společným prostorám, které pro vás v Parku Cihelka vzniknou. V komunitních záhoncích u domu si vypěstujete vlastní bylinky nebo zeleninu do polévky. Dobrý drink se sousedy si dáte na společné zahradě pod okny.

Zahradníci ocení dešťovou vodu z vlastní akumulační nádrže, kterou využijí pro zalévání předzahrádky i společných záhonů. Postaráme se i o to, aby si vaše děti mohly hrát jako za časů vašeho dětství – společně na hřišti u domu.

Seznamte se

Nový rezidenční areál v Libčicích nad Vltavou představuje Lukáš Maděra, ředitel prodeje a zákaznické péče Skanska Reality.

Zajímá Vás nabídka bytů?

Zanechte nám své kontaktní údaje a rádi Vám poskytneme další informace.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky

Kontaktujte nás