Projekty
v přípravě

D.O.K. Radlice

Bytový dům Dřevák
Bytový dům Onyx
Bytový dům Krystal

Na podzim 2024 představíme v nabídce první byty z rezidenčního komplexu D.O.K. Jedná se o atraktivní bytové domy o při ulici Radlická, z nichž jeden je moderní dřevostavba s mnoha benefity, a druhý, který je rozdělen do dvou sekcí, taktéž nízkoenergetická budova ve vysokém standardu provedení. 

Celkem tu nabídneme 177 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk v bytovém domě Dřevák, a 1+kk až 4+kk v dalších dvou domech. 

D.O.K. - interiér bytového domu Dřevák

Bytový dům Dřevák
Inovace a jedinečnost

Vlastní byt v netradiční dřevostavbě v Praze je známkou nekonformního životního stylu. Tento průkopnický bytový dům představuje vyšší úroveň udržitelnosti, hospodárnosti, ale i jedinečnosti.

Od parteru až po střechu - hlavní roli tu hraje dřevo, od funkčních vlastností, po estetické.

Jednou z hlavních výjimečností bytového domu je jeho energetická účinnost, dřevo je navíc obnovitelný materiál. To vše předurčuje dřevostavby k bydlení příští generace.

Bytový dům Onyx a Krystal 
Elegance a klid

Bytový dům Onyx a Krystal jsou dvěma sekcemi výjimečné stavby, které vám zaručí bydlení dle posledních trendů.

Onyx představuje eleganci a sílu. Architektura budovy zdůrazňuje jeho sebevědomí a nabízí impozantní výhledy na město. V interiéru se inspiroval barevnými odstíny onyxu a slibuje obyvatelům jedinečný a elegantní životní prostor.

Sousední Krystal ztělesňuje harmonii a světlo. Jeho struktura evokuje klid a čistotu, ideální pro relaxaci. S výhledy na město nabízí Krystal unikátní životní prostor pro městského člověka, který ocení klidný kout.

D.O.K. - bytové domy Onyx a Krystal

HABITAT

Malešice

Dvě staletí pokroku a technologického růstu si ve městě berou svou daň. Ti, kdo si dnes vybírají nové bydlení, ale chtějí žít ve zdravém městě v moderním prostředí a hledají řešení, která se o zlepšení postarají za ně a o ně.

Naší odpovědí je HABITAT, který naleznete v naší nabídce už letos. Pražskou čtvrť Malešice, nedaleko metra Depo Hostivař, oživíme moderní a životaschopnou čtvrtí s vlastním ekosystémem – lidmi, domy, městskou faunou a flórou, a technologiemi. Motorem celého ekosystému je tu sama příroda.

HABITAT Malešice

Budoucnost je tu doma

Čerpá sluneční energii pomocí solárních panelů, teplo slunce tu ohřívá vodu. HABITAT ukládá zdroje dešťové vody, a pro provoz používá vodu recyklovanou. Budovy pokrývají zelené střechy. Každá bytová jednotka představuje samostatný ekosystém lidských vztahů, technologií a prvků, které podporují udržitelný životní styl. Za hranicí HABITATU leží živé a pulzující město, kam se odtud jednoduše dostanete městskou dopravou. 

V první fázi nabídneme 124 bytových jednotek, 5 komerčních jednotek. do prodeje přidáme i prostor připravený pro novou mateřskou školu.

Modřanský cukrovar

Ikonické náměstí 

V Modřanském cukrovaru už brzy spustíme prodej prémiových bytů v samotném srdci nové čtvrti. Tu tvoří prostorné náměstí s obchůdky, kavárnami, službami, ale i gourmet restaurace, prostorný fitness, a v plánu je i malý pivovar. Komerční prostory tu disponují až 5 000 m2, a pokud byste si v nich chtěli splnit sen o vlastním podnikání, ozvěte se nám!

Řeka. Jedinečná architektura. Přírodní zdroje. 
Smart home. Design a komfort.

Celé náměstí budou lemovat bytové domy v téměř pasivním standardu. Najdete v nich celou paletu investičních menších bytů o dispozicích 1+kk nebo 2+kk, vyšší patra jsme vyčlenili pro velkorysé bydlení od 3+kk do 5+kk s výhledem na řeku, protilehlou Chuchli i staré Modřany. Centrum náměstí zdobí dvě samostatné věže o 6 a 10 patrech. V receptuře jejich obkladových dlaždic najdete recyklované cihly – taková diskrétní připomínka původního cukrovaru.

Bydlení na náměstí si drží vysoký standard udržitelnosti a energetické efektivity – v PENB jsme na nejvyšší příčce a úspory vody a energií už jsou u nás samozřejmostí.

Podobu veřejného prostranství navrhli architekti z renomovaného studia Chybik + Krištof ve spolupráci se zahradním architektem Ferdinandem Lefflerem. Ve veřejném prostoru najdeme i umělecká díla, která vzešla ze soutěže ART.Cukrovar.

Albatros Kbely 

Bytové domy
Echo a Foxtrot

V etablované čtvrti v klidné pražské části Kbely přichází na řadu předposlední etapa projektu, která bude umístěna v nerušené části celého komplexu. V nabídce se už letos objeví přes šedesát nových bytů. 

Albatros Kbely představuje dobrou investici a zároveň ideální bydlení pro páry a mladé rodiny, které ocení promyšlené dispozice a zdravý prostor k životu. 

V okolí vyrostou hned dva rozlehlé parky o celkové ploše 21 000 m2 a v nich i dětská hřiště a prvky na podporu biodiverzity. Také díky nové mateřské škole představuje úspěšný bytový projekt Albatros Kbely ideální domov pro mladé rodiny, které chtějí mít vše na dosah ruky

Michelské pekárny

Necelých 600 bytových jednotek připravujeme v klidné lokalitě v Praze 4. Do plánování nového projektu jsme zapojili i ty, kteří znají místní prostředí nejlépe – naše sousedy. Díky dohodě s městskou částí o participaci veřejnosti tak občané mohli ovlivnit projekt ještě dříve, než vůbec začal vznikat, a podílet se na samotném zadání pro architekty. 

Skanska Residential, Michelské pekárny - náměstí

Bydlení v klidné části v blízkosti zeleně v Praze Michli cílí na mladé rodiny. Na základě výstupů z veřejné participace bude součástí projektu bohatá občanská vybavenostdětská a workoutová hřiště, vodní prvky v náměstí a rozsáhlé zelené plochy. 

Bytový projekt je protkán prvky modrozelené infrastruktury, řadou energeticky úsporných technologií: na střechy umístíme fotovoltaické panely pro výrobu vlastní energie, pro předehřev užitkové vody instalujeme fototermické panely, vodu odtékající z koupelen recyklujeme a využijeme pro splachování toalet. Díky retenčním kaskádám zajistíme minimální odtok dešťových vod do kanalizace.   

Loděnice

Nový projekt vznikne v centru obce Loděnice v okrese Beroun.
V lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy nabídneme atraktivní řadové domky. 

Informujte mě o zahájení prodeje

Najděte svůj vysněný domov s pomocí některého z našich zkušených realitních makléřů, kteří Vám se vším rádi a ochotně pomohou.

Napište nám

  • D.O.K. Radlice
  • HABITAT
  • Modřanský cukrovar
  • Albatros Kbely
  • Michelské pekárny
  • Loděnice

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Kontaktujte naše makléřky

Kontaktujte nás