Hyposka

Pokud se rozhodnete financovat koupi bytu prostřednictvím hypotéky, je Vám k dispozici náš exkluzivní partner zajišťující bezplatný finanční servis, společnost HypoSka.  

I dnes může hypotéka nabízet smysluplné řešení

Rostoucí hypoteční sazby by měly být důležitým, ale ne jediným kritériem při sjednávání hypotéky na pořízení vlastního bydlení. Seznámíme Vás s reálnými možnostmi, které pro Vás dokáže hypoteční makléř HypoSka bezplatně namodelovat. S pomocí velmi důkladné analýzy Vám následně pomůže vybrat tu nejvýhodnější variantu, díky které během splácení uspoříte i stovky tisíc korun. Podívejte se, jak může analýza financování vypadat: 

Formy Financování

A) Úhrada bytu vlastní hotovostí 

Standardní splátkový kalendář je nastaven dle klíčových milníků projektu: 

15 % z ceny bytu hradí klient při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní 
50 % z ceny bytu hradí klient po oznámení dokončení hrubé stavby 
30 % z ceny bytu hradí klient po oznámení dokončení vnitřních omítek 
5 % z ceny bytu hradí klient po oznámení o kolaudaci domu 

V případě zrychleného splacení bytu jsme otevřeni férovému jednání s klientem o výhodnějších podmínkách koupě. Předplacení bytu je vždy výhodné, o to víc v současnosti, kdy inflace stoupá, a s ní i ceny nemovitostí. 

B) Pořízení bytu pomocí hypotečního úvěru
     sjednaného prostřednictvím společnosti HypoSka 

Pokud si nové bydlení pořizujete s pomocí hypotečního úvěru, využijte služeb naší exkluzivní hypoteční kanceláře Hyposka. Díky tomu Vám zajistíme ty nejlepší podmínky splácení, navíc jako jedni z mála na trhu bez jakéhokoliv navýšení kupní ceny bytu. 

Pokud Vám nevyhovuje Standardní splátkový kalendář a máte možnost uhradit 10% z ceny bytu z vlastních prostředků, nabídneme Vám možnost odložit splátku zbývajících 90% ceny až po kolaudaci domu. Tedy těsně předtím, než se do bytu nastěhujete, nebo než ho začnete pronajímat.  


C) Pořízení bytu pomocí hypotečního úvěru
     (bez účasti společnosti Hyposka) 

Hypoteční poradci naší exkluzivní společnosti Hyposka jsou při vyřizování Vaší hypotéky Vaší pravou rukou, jsou ale také proškoleným prostředníkem mezi bankou a naší společností. Pokud služby společnosti Hyposka nemůžeme při jednání s Vámi a Vaší bankou využít, přechází celá agenda na naše klientské poradce, a z tohoto důvodu je pořízení nemovitosti na hypotéku vyjednanou mimo hypoteční dům Hyposka zpoplatněno jednorázovým poplatkem 20.000 Kč.  

V případě sjednání hypotéky bez účasti Hyposka také nemůžeme nabídnout výhodné financování formou 10/90, kdy až 90% z ceny bytu můžete začít splácet až po kolaudaci domu. 
 

D) Pořízení bytu pomocí již uzavřené hypotéky
     bez konkrétní nemovitosti  

Klienti, kteří mají uzavřenou hypotéku bez nemovitosti, si u nás mohou vybrat nemovitost a financovat ji již uzavřeným úvěrem, a to za předpokladu, že podmínky pořízení nové nemovitosti jsou v souladu s podmínkami uzavřené úvěrové smlouvy.   

Zaplaťte až před nastěhováním
bez jakékoliv přirážky

Abychom Vám umožnili překlenout období, kdy banky půjčují své finance za vyšší úroky, nabízíme Vám možnost čerpat až 90 % kupní ceny v době těsně před nastěhováním. To znamená, že na začátku zaplatíte pouze základní vklad, který může tvořit pouze 10 % z ceny bytu, případně 20 % u žadatelů starších 36 let. Vše ostatní, tedy i bankovní úroky, začnete splácet až po kolaudaci domu. Díky tomu ušetříte desítky tisíc za úroky vyplácené bance v průběhu výstavby a dobu mezi tím (která může trvat i dva až tři roky) můžete využít k naspoření další potřebné částky.

Tuto unikátní příležitost nabízíme na trhu jako jediní bez jakékoliv další přirážky na kupní ceně. 

Váš nový byt bude
nabývat na hodnotě 

Zatímco hodnota peněz klesá, u nemovitostí je to přesně naopak. Její pořízení je podle průzkumu dlouhodobě nejbezpečnější a nejvýnosnější typ investice, zvlášť v Praze, kde vzhledem k obrovské poptávce ceny nových bytů konstantně rostou. Praha tak postupně směřuje k trendu západoevropských metropolí, kde si vlastní bydlení mohou dovolit už pouze vyvolení. V Česku nyní zároveň rostou i ceny stavebních materiálů, které se budou logicky promítat také do rostoucích cen nového bydlení. Neváhejte proto s rozhodnutím, které v budoucnu oceníte, dokud to ještě jde. 

Pořizovací cena je finální
a garantujeme Vám, že už se nezvýší  

Za transparentní považujeme férový přistup, proto nevyužíváme inflační ani rizikovou doložku a veškeré riziko přebíráme na sebe. Při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí Vám cenu nastálo zafixujeme. Až do nastěhování Vám tak garantujeme současnou cenu nemovitosti, do které už se nepromítne další navyšování cen stavebních materiálů ani inflace.

To je výhodné především u nově nabízených bytů, které budou předávány až v horizontu dvou až tří let. Do té doby máte možnost naspořit významnou část budoucích splátek.

Jak? Na to odpovídá Radka Doubravská, jednatelka hypoteční společnosti HypoSka

Co jsou Vaše nejčastější doporučení těm, kteří přicházejí do Home Centra s velkými obavami z pořízení své nemovitosti? 

Doporučuji klientovi, pokud má alespoň 10 % vlastních zdrojů (v případě věku 36 a více, pak 20 %), jít do nákupu nemovitosti. Při sjednání hypotéky prostřednictvím Hyposka bude mít i přes vyšší sazby možnost čerpat hypotéku až s kolaudací, tj. u většiny projektů Skanska za 2 – 3 roky. Například při fixaci sjednané na 3 roky reálně splátky s vyšší sazbou nemusí platit vůbec nebo po velmi krátkou dobu.

Jak nejlépe využít čas čekání na dokončení rezervovaného bytu?  

Ideálně si již po dobu výstavby odkládat část peněz pravidelně např. do termínovaných vkladů či různých zajištěných investic, aby se částečně zamezilo snížení hodnoty z důvodů vyšší inflace. A našetřené prostředky následně využít třeba na vybavení či pak částečné umořování hypotéky (či nedočerpat např. 20% sjednané hypotéky zdarma). 

Mladší ročníky mohou využít benefit 10/90, co u starších ročníků? Jaká jsou Vaše doporučení pro starší žadatele o hypotéku?  

Stejné, koupit nemovitost, ideálně mít naspořeno 20% hodnoty nemovitosti, případně ve výjimečných případech zkusit požádat banku o výjimku na nižší podíl vlastních zdrojů, zvolit si při současných sazbách kratší fixaci. 

Jaká jsou Vaše doporučení těm, kdo chtějí nemovitost pořídit na investici, pro účely dlouhodobého pronájmu? 

Předpokládá se, že ceny nemovitostí vzhledem ke stále vyšší poptávce a drahým vstupním nákladům klesat nebudou. Vzhledem k aktuálním vysokým sazbám hypotečních úvěrů ani stoupající cena nájmu v některých případech nepokryje celou měsíční splátku hypotéky. Nicméně i při minimálních vstupních vlastních zdrojích si produktivní ročníky mohou snížit splátku hypotéky právě o nájemné a tak mají jistotu zhodnocení investice. Zároveň tak do budoucna umožní vlastní bydlení například pro své děti.  

Makléř je obránce Vašich zájmů, získejte jen ty nejlepší podmínky! 

V dnešní době je ještě důležitější mít při ruce odborníka, který Vás bezpečně provede celým procesem, vysvětlí možná rizika a doporučí nejvhodnější postup.

Garantujeme totiž nadstandardní servis! Při vyjednávání s bankami se hypoteční makléř HypoSka stává Vaším zástupcem i obhájcem. Nemusíte se bát, nikdy v tom nebudete sami a díky našim dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme vyjednat nejlepší možnosti na trhu. 

Češi vědí, že vlastní domov je nejcennější komodita 

Bydlením v pronajatém bytě často finančně přispíváme jejímu majiteli ke splácení jeho hypotéky. Pořízením vlastního bydlení ale už investuji do svého a do své budoucnosti. Ceny nemovitostí u nás trvale rostou, a kopírují tak rostoucí trend nemovitostí na západ od České republiky. Proč nebýt jedním z těch, kteří dlouhodobě ukládají své úspory do tak jedinečné komodity?

Hlavní spolupracující banky

Banky, které umožňují čerpání hypotéky za více než 2 roky:

Ostatní banky, se kterými spolupracujeme:

Česká spořitelna

ČSOB / Hypoteční banka

Komerční banka

Modrá pyramida

Raiffeisen bank

Unicredit Bank

Moneta Money Bank

mBank

Stavební spořitelna vybraných bank

Skanska Home Center

Křižíkova 682/34a, Praha 8 - Karlín

Provozní doba:

Po-Čt:

9.00 - 17.00 hod

Pá:

9.00 - 15.00 hod

Parkování: před Skanska Home Center nebo v podzemních garážích budovy Corso Court

Kontaktní formulář

Napište nám!

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnostem skupiny Skanska, k zpracování vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz, nabídky, prodeje či pronájmu nemovitostí, včetně zasílání marketingových materiálů a informací o akcích, které pořádáme. Vaše osobní údaje mohou být dále zpřístupněny dodavatelům IT služeb, firmám spolupracujícím na marketingových kampaních a společnosti Hyposka, s.r.o., zajišťující financování pro naše klienty. Údaje budeme zpracovávat po dobu Vašeho zájmu o naše produkty a poté ještě 3 roky. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji zde.

Dovolujeme si Vás upozornit, že informace slouží pouze pro lepší orientaci v problematice financování a jsou nezávazné. Pro konkrétní nabídku a doporučení prosím navštivte Skanska Home Centre nebo Hyposka.